RSS kanál

USK OB Archiv map

Sdílejte a komentujte! Mrkněte na ostatní :-)

Uživatelé

Jméno Mapy Poslední mapa Datum Aktualizováno
Klára Aschermanová - USK 11 JWOC tour 4 12.07.2019 12.07.2019 19:58
Tereza Aschermanová - USK 24 JWOC tour e4 12.07.2019 12.07.2019 20:01
Tomáš Baldrián - USK 36 JWOC_e5 12.07.2019 12.07.2019 18:58
Eva Baldriánová - USK 14 JWOC Tour E5 D12 11.07.2019 11.07.2019 19:13
Eva Beranová - USK 62 Nočák - soustředění Janov 27.09.2019 28.09.2019 14:00
Háňa Beranová - USK 76 Oblastňák 29.09.2019 29.09.2019 17:17
Michal Blaha 7 Tiomila 2019 27.04.2019 01.05.2019 21:33
Jirka Blaha - USK 6 10Mila 27.04.2019 01.05.2019 16:51
Dan Bolehovský - USK 104 VČŽ 26.10.2019 04.11.2019 14:33
Michal Bolehovský - USK 64 mčr družstev hd18 2019 Tis u Blatna 06.10.2019 11.10.2019 20:37
Pavel Bolehovský - USK 12 JWOC Tour H45 E4 shortened long 11.07.2019 11.07.2019 20:33
Adéla Kašparová - USK 44 JWOC Tour zkrácená klasika 11.07.2019 11.07.2019 19:50
Zdenda Kodejš - USK 5 JWOC Tour 4 12.07.2019 12.07.2019 22:14
Markul Kodejšová - USK 59 MČR družstev-4.úsek 06.10.2019 06.10.2019 21:05
Johanka Kopecká - USK 32 Treninkovy zavod 31.03.2018 31.03.2018 14:45
Valča Kopecká - USK 31 JWOC tour 4 12.07.2019 12.07.2019 20:02
Tereza Korpasová - Tesla 48 Český pohár štafet - 2. část 23.04.2017 24.04.2017 21:04
Lucie Korpasová - Tesla 27 Český pohár štafet - 2. část 23.04.2017 24.04.2017 21:20
Kuba Kučera - USK 16 PZ Kytin 03.11.2019 03.11.2019 20:56
Kačka Kučerová - USK 11 PZ Kytin 03.11.2019 03.11.2019 20:54
Ondra Lesak - TUR 21 Bohemka E5 28.07.2019 01.08.2019 11:55
Hanka Malečková - USK 121 MČR Družstva 06.10.2019 12.10.2019 20:44
Pája Malečková - USK 15 Oblastni zebricek Ondrejov 02.06.2018 02.06.2018 21:28
Filip Nemšovský - USK 1 Test - Serie A 28.09.2018 28.09.2018 19:41
Terka Pecková 2 ŽB 08.09.2019 13.09.2019 21:11
Dominik Průša - USK 223 MČR Družstva Tis u Blatna 06.10.2019 07.10.2019 17:18
Kryštof Průša - USK 91 Indy jones middle 19.04.2019 19.04.2019 13:48
Michal Průša - USK 228 MČR Družstva DH275 06.10.2019 06.10.2019 19:36
Markéta Průšová - USK 42 MČR Družstva DH225 06.10.2019 07.10.2019 19:20
Martin Šimša - PGP 12 JRD úvodní sraz - downhill 15.11.2019 26.11.2019 12:14
Kamila Špringlová- Tesla 46 Štafety Otrokovice 23.04.2017 23.04.2017 20:18
Marek Štěrba - USK 67 Pražsk oblasťák 2019 29.09.2019 29.09.2019 19:15
Martin Štrait - USK 10 OŽ Krňany 23.09.2018 26.09.2018 08:34
Vilda Štrait - USK 154 Oblasťáky 03.11.2019 07.11.2019 16:19
Jitka Štraitová - USK 36 OM klasická trať Mnichovice 25.05.2019 27.05.2019 18:34
Jolča Štraitová - USK 201 ČPŠ Český Dub (ne) 15.09.2019 16.09.2019 17:12
Vendy Teringlová 18 Bohemka 2019 E4 27.07.2019 08.08.2019 16:15
Adam Titz - USK 34 JWOC-2019_e4 12.07.2019 12.07.2019 19:03
Zuzka Uhrová - USK 2 KT Rakovnik - D21K 25.03.2018 25.03.2018 22:14
Matyáš Zakouřil - USK 145 PŽ Ondřejov 29.09.2019 01.10.2019 22:56
Vašek Zakouřil - USK 20 Oringen E3 25.07.2019 26.07.2019 18:18
Helenka Zakouřilová - USK 36 Loko Tour E1 03.08.2019 11.08.2019 17:33
Klárka Zakouřilová - USK 76 PŽ Ondřejov 29.09.2019 29.09.2019 21:39

Poslední mapy 10 | 20 | 50 | vše

Jméno Mapa Datum Kategorie Aktualizováno
Martin Šimša - PGP JRD úvodní sraz - downhill 15.11.2019 Tréninky 26.11.2019 12:14
Martin Šimša - PGP JRD úvodní sraz - vrstevnicovka 15.11.2019 Tréninky 26.11.2019 12:02
Vilda Štrait - USK Oblasťáky 03.11.2019 Závody 07.11.2019 16:19
Dan Bolehovský - USK VČŽ 26.10.2019 Závody 04.11.2019 14:33
Kuba Kučera - USK PZ Kytin 03.11.2019 Závody 03.11.2019 20:56
Kačka Kučerová - USK PZ Kytin 03.11.2019 Závody 03.11.2019 20:54
Martin Šimša - PGP PŽ Olešná u Rakovníka 19.10.2019 Závody 20.10.2019 11:18
Kačka Kučerová - USK PZ Osecna 19.10.2019 Závody 19.10.2019 21:41
Kuba Kučera - USK PZ Osecna 19.10.2019 Závody 19.10.2019 21:37
Hanka Malečková - USK MTBO Bavorov 28.09.2019 Závody 12.10.2019 21:00

Naposledy komentované mapy 10 | 20 | 50 | vše

Jméno Mapa Počet komentářů Poslední komentář od Aktualizováno
Jolča Štraitová - USK LOB Entenbu:hl 1 hans de wit 23.11.2019 10:12
Martin Šimša - PGP TSM středa - Restarty po dvojicích 2 Vašek 08.09.2019 21:41
Klárka Zakouřilová - USK MČR krátká T3 1 Michal 26.06.2019 13:16
Ondra Lesak - TUR Jarní pohár štafety H18 1.úsek Ondra Lesák TJN 2 Ondra 04.06.2019 22:22
Vilda Štrait - USK Vyzývací pohár sprint 2 Vilík 26.05.2019 21:10
Vilda Štrait - USK Vyzývací pohár štafety 1 Vašek 17.05.2019 19:11
Vilda Štrait - USK Vyzývací pohár štafety 1 Vašek 17.05.2019 19:10
Eva Beranová - USK Saxbo - sobota 1 Vašek 17.05.2019 19:07
Háňa Beranová - USK saxbo nedele 1 Vašek 17.05.2019 18:48
Háňa Beranová - USK saxbo sobota 1 Vašek 17.05.2019 18:42