RSS kanál

USK OB Archiv map

Sdílejte a komentujte! Mrkněte na ostatní :-)

Poslední mapy 10 | 20 | 50 | vše

Jméno Mapa Datum Kategorie Aktualizováno
Dominik Průša - USK Long Västervik 24.11.2021 Tréninky 27.11.2021 18:55
Dominik Průša - USK VBN Skedhult 25.11.2021 Tréninky 27.11.2021 17:53
Michal Bolehovský - USK nic 12.11.2021 Závody 26.11.2021 14:02
Dan Bolehovský - USK KLOB middle 13.11.2021 Tréninky 13.11.2021 18:24
Dan Bolehovský - USK Hulk cup 12.11.2021 Připravné/nedůležité závody 13.11.2021 18:18
Dominik Průša - USK SM Sprint Nortälje Kvalet 16.10.2021 Závody 11.11.2021 21:06
Michal Průša - USK JŽ Sychrov 23.10.2021 Závody 09.11.2021 19:53
Michal Průša - USK ŽA Plzeň 17.10.2021 Závody 09.11.2021 19:47
Michal Průša - USK MČR Noční 16.10.2021 Závody 09.11.2021 19:41
Michal Průša - USK PŽ Úštěk 28.09.2021 Závody 09.11.2021 19:34

Uživatelé

Jméno Mapy Poslední mapa Datum Aktualizováno
Kejmil Arnošt 14 MČR družstev 10.10.2021 12.10.2021 10:06
Veronika Arnoštová - DOB 69 MČR klasika finále 19.09.2021 19.09.2021 18:17
Katka Arnoštová - TS Brdy 34 Vodńanský Kapr - 2.etapa 17.10.2021 18.10.2021 18:44
Klára Aschermanová - USK 92 Okruhy atáče 15.08.2021 15.08.2021 19:13
Tereza Aschermanová - USK 57 mčr klasika B 19.09.2021 20.09.2021 17:25
Tomáš Baldrián - USK 36 JWOC_e5 12.07.2019 12.07.2019 18:58
Eva Baldriánová - USK 27 Štafety 02.08.2021 02.08.2021 20:50
Jula Balejová - USK 47 mčr klubů 10.10.2021 11.10.2021 17:19
Eva Beranová - USK 63 Tréninkový závod Kost 05.04.2020 09.04.2020 20:16
Háňa Beranová - USK 92 MČR krátká Jula 03.10.2020 08.10.2020 13:40
Jirka Blaha - USK 120 MČR Klubů 1. úsek MISTŘI 10.10.2021 21.10.2021 23:12
Michal Blaha - USK 107 ŽA Krkavčí hory 17.10.2021 09.11.2021 17:55
Dan Bolehovský - USK 185 KLOB middle 13.11.2021 13.11.2021 18:24
Michal Bolehovský - USK 105 nic 12.11.2021 26.11.2021 14:02
Pavel Bolehovský - USK 12 JWOC Tour H45 E4 shortened long 11.07.2019 11.07.2019 20:33
Anička Ehlerová - USK 20 žebříček B 02.10.2021 02.10.2021 15:19
Míša Ehlerová - USK 22 Misa 02.10.2021 02.10.2021 20:05
Míša Gajdová 1 26.07.2021 26.07.2021 20:14
Adéla Kašparová - USK 49 nočák 04.08.2021 04.08.2021 23:52
Zdenda Kodejš - USK 15 Velikonocni Juliana D2 03.04.2021 04.04.2021 15:41
Markul Kodejšová - USK 247 ŽA middle 17.10.2021 03.11.2021 18:28
Johanka Kopecká - USK 34 Downhill 01.05.2020 02.05.2020 18:47
Valča Kopecká - USK 44 rocky III 27.09.2020 27.09.2020 13:43
Tereza Korpasová - Tesla 48 Český pohár štafet - 2. část 23.04.2017 24.04.2017 21:04
Lucie Korpasová - Tesla 27 Český pohár štafet - 2. část 23.04.2017 24.04.2017 21:20
Jáchym Kučera - DOB 34 MČR 19.09.2020 21.09.2020 21:26
Kuba Kučera - USK 62 ZB Nove Mesto 05.09.2021 05.09.2021 21:14
Kačka Kučerová - USK 47 ZB Nove Mesto Nedele 05.09.2021 05.09.2021 21:05
Ondra Lesak - TUR 36 LOB sprint Z Mára Lesák 09.01.2021 09.01.2021 20:25
Hanka Malečková - USK 211 JŽ Dupanda 03.10.2021 14.10.2021 18:37
Pája Malečková - USK 110 ŽB krušné hory middle 05.09.2021 05.09.2021 19:52
Filip Nemšovský - USK 1 Test - Serie A 28.09.2018 28.09.2018 19:41
Franta Novák - USK 2 štafety 02.08.2021 02.08.2021 21:17
Terka Pecková 77 Štafety 26.09.2021 27.09.2021 18:48
Radek Peňáz - LOB 9 Žebříček B-Morava 03.10.2021 03.10.2021 20:11
Vojta Peňáz - LOB 7 ŽB - Morava - 3.10.2k21 - Brno 03.10.2021 03.10.2021 16:58
Matouš Petrilák - DOB 47 MČR-middle 03.10.2020 08.10.2020 17:16
Anežka Petriláková - DOB 26 Sandstones Pískovce E2 01.08.2020 11.08.2020 08:59
Dominik Průša - USK 421 VBN Skedhult 25.11.2021 27.11.2021 17:53
Kryštof Průša - USK 95 Prdol 1 - klasika 17.05.2020 18.05.2020 11:02
Michal Průša - USK 279 JŽ Sychrov 23.10.2021 09.11.2021 19:53
Markéta Průšová - USK 42 MČR Družstva DH225 06.10.2019 07.10.2019 19:20
Matyáš Rod - USK 34 OŽ Řevnice 07.11.2021 08.11.2021 16:13
Anežka Rodová - USK 13 OŽ Řevnice 07.11.2021 07.11.2021 19:43
Martin Šimša - PGP 143 EYOC 2021 - Sprint 22.08.2021 25.08.2021 10:25
Adam Škvor 10 MČR_klasika_f 19.09.2021 24.09.2021 17:44
Kamila Špringlová- Tesla 46 Štafety Otrokovice 23.04.2017 23.04.2017 20:18
Marek Štěrba - USK 76 Salámy 15.08.2021 15.08.2021 14:07
Martin Štrait - USK 12 Vlčí halíř 11.04.2020 11.04.2020 14:58
Vilda Štrait - USK 244 MČR družstev 10.10.2021 13.10.2021 15:06
Jitka Štraitová - USK 37 Vlčí halíř 11.04.2020 11.04.2020 15:11
Jolča Štraitová - USK 279 long High Chaparral 03.08.2021 03.08.2021 13:33
Vojta Teringl 27 middle fagelsjon 29.07.2021 29.07.2021 15:30
Vendy Teringlová 41 Lidcina_vrstevnicovka 25.04.2021 25.04.2021 18:42
Štěpán Termer 35 žebříček 17.10.2021 18.10.2021 20:13
Adam Titz - USK 105 nob swe mass start 04.08.2021 05.08.2021 20:07
Zuzka Uhrová - USK 2 KT Rakovnik - D21K 25.03.2018 25.03.2018 22:14
Matyáš Zakouřil - USK 237 Bčka middle 05.09.2021 05.09.2021 18:16
Vašek Zakouřil - USK 94 Perm 27.03.2021 27.03.2021 21:57
Helenka Zakouřilová - USK 36 Loko Tour E1 03.08.2019 11.08.2019 17:33
Klárka Zakouřilová - USK 116 PŽ DOR 12.09.2021 12.09.2021 18:40
Matěj Zavadil 1 Závod OŽ Pražská a Středočeská oblast - krátká trať 23.10.2021 23.10.2021 23:14
Adéla Zavadilová 1 Langusta 23.10.2021 28.10.2021 00:01

Naposledy komentované mapy 10 | 20 | 50 | vše

Jméno Mapa Počet komentářů Poslední komentář od Aktualizováno
Vojta Peňáz - LOB Béčka-Morava 1 Vašek 15.09.2021 21:09
Markul Kodejšová - USK ŽA klasika Kladky 1 Vašek 06.09.2021 09:31
Martin Šimša - PGP EYOC 2021 - Long 1 Martin 25.08.2021 12:31
Martin Šimša - PGP EYOC 2021 - Relay 1 Martin 25.08.2021 12:28
Martin Šimša - PGP EYOC 2021 - Sprint 1 Martin 25.08.2021 12:28
Michal Blaha - USK RuMíle E3 1 Michal Blaha 16.08.2021 00:06
Michal Bolehovský - USK drábovna 1 drábovna 31.05.2021 16:43
Terka Pecková žebříček B-Čechy západ, oblž 1 Vašek 31.05.2021 00:15
Kačka Kučerová - USK USK Trenink 17-4 1 Vašek 19.04.2021 10:30
Kuba Kučera - USK USK trenink 17-4 1 Vašek 19.04.2021 10:24