RSS kanál

USK OB Archiv map

Sdílejte a komentujte! Mrkněte na ostatní :-)

Poslední mapy 10 | 20 | 50 | vše

Jméno Mapa Datum Kategorie Aktualizováno
Jolča Štraitová - USK ŽA middle Cejle 09.05.2021 Závody 09.05.2021 21:24
Jolča Štraitová - USK ŽA sprint Jihlava 08.05.2021 Závody 09.05.2021 21:18
Jula Balejová - USK ŽA - middle 09.05.2021 Tréninky 09.05.2021 19:18
Jula Balejová - USK ŽA - sprint 08.05.2021 Tréninky 09.05.2021 19:11
Kuba Kučera - USK PRZOL Nedamov 08.05.2021 Tréninky 09.05.2021 11:01
Kačka Kučerová - USK 08.05.2021 Tréninky 09.05.2021 10:47
Míša Ehlerová - USK Nedamov 8-5 08.05.2021 Tréninky 08.05.2021 21:10
Míša Ehlerová - USK Misa - Petriny 6-5 07.05.2021 Tréninky 07.05.2021 21:48
Kejmil Arnošt Kost vrstevnicovka 05.05.2021 Tréninky 07.05.2021 21:07
Kejmil Arnošt Kost middle 04.05.2021 Tréninky 07.05.2021 21:03

Uživatelé

Jméno Mapy Poslední mapa Datum Aktualizováno
Kejmil Arnošt 9 Kost vrstevnicovka 05.05.2021 07.05.2021 21:07
Veronika Arnoštová - DOB 33 restarty 25.04.2021 28.04.2021 21:19
Katka Arnoštová - TS Brdy 27 Kost - vrstevnicovka 06.05.2021 07.05.2021 20:53
Klára Aschermanová - USK 71 Volby postupů 02.05.2021 02.05.2021 18:30
Tereza Aschermanová - USK 56 MČR middle 03.10.2020 06.10.2020 21:55
Tomáš Baldrián - USK 36 JWOC_e5 12.07.2019 12.07.2019 18:58
Eva Baldriánová - USK 19 štafety 01.08.2020 01.08.2020 20:19
Jula Balejová - USK 15 ŽA - middle 09.05.2021 09.05.2021 19:18
Eva Beranová - USK 63 Tréninkový závod Kost 05.04.2020 09.04.2020 20:16
Háňa Beranová - USK 92 MČR krátká Jula 03.10.2020 08.10.2020 13:40
Jirka Blaha - USK 78 Volby postupů Kost S 02.05.2021 07.05.2021 14:25
Michal Blaha - USK 76 Volby Kost sever 02.05.2021 02.05.2021 21:36
Dan Bolehovský - USK 175 Stavek_middle D21 01.05.2021 01.05.2021 18:00
Michal Bolehovský - USK 92 snad se moc lidí nedívá na archiv 05.12.2020 07.12.2020 22:52
Pavel Bolehovský - USK 12 JWOC Tour H45 E4 shortened long 11.07.2019 11.07.2019 20:33
Anička Ehlerová - USK 12 Opatov sprint 29-4-2021 30.04.2021 30.04.2021 21:15
Míša Ehlerová - USK 12 Nedamov 8-5 08.05.2021 08.05.2021 21:10
Adéla Kašparová - USK 44 JWOC Tour zkrácená klasika 11.07.2019 11.07.2019 19:50
Zdenda Kodejš - USK 15 Velikonocni Juliana D2 03.04.2021 04.04.2021 15:41
Markul Kodejšová - USK 181 PSP #6 Petřiny 06.05.2021 06.05.2021 14:18
Johanka Kopecká - USK 34 Downhill 01.05.2020 02.05.2020 18:47
Valča Kopecká - USK 44 rocky III 27.09.2020 27.09.2020 13:43
Tereza Korpasová - Tesla 48 Český pohár štafet - 2. část 23.04.2017 24.04.2017 21:04
Lucie Korpasová - Tesla 27 Český pohár štafet - 2. část 23.04.2017 24.04.2017 21:20
Jáchym Kučera - DOB 34 MČR 19.09.2020 21.09.2020 21:26
Kuba Kučera - USK 45 PRZOL Nedamov 08.05.2021 09.05.2021 11:01
Kačka Kučerová - USK 29 08.05.2021 09.05.2021 10:47
Ondra Lesak - TUR 36 LOB sprint Z Mára Lesák 09.01.2021 09.01.2021 20:25
Hanka Malečková - USK 178 NOB Krčák 24.03.2021 27.03.2021 15:30
Pája Malečková - USK 78 Kost_postupy 02.05.2021 02.05.2021 19:01
Filip Nemšovský - USK 1 Test - Serie A 28.09.2018 28.09.2018 19:41
Terka Pecková 59 MED - relay 28.02.2021 05.03.2021 22:00
Matouš Petrilák - DOB 47 MČR-middle 03.10.2020 08.10.2020 17:16
Anežka Petriláková - DOB 26 Sandstones Pískovce E2 01.08.2020 11.08.2020 08:59
Dominik Průša - USK 361 PSP Sprint Petřiny 05.05.2021 06.05.2021 15:34
Kryštof Průša - USK 95 Prdol 1 - klasika 17.05.2020 18.05.2020 11:02
Michal Průša - USK 241 Volby 02.05.2021 02.05.2021 21:07
Markéta Průšová - USK 42 MČR Družstva DH225 06.10.2019 07.10.2019 19:20
Matyáš Rod - USK 13 hrubá skála middle 01.05.2021 02.05.2021 10:25
Anežka Rodová - USK 6 sprint opatov 29.04.2021 02.05.2021 10:49
Martin Šimša - PGP 105 TK Slovinsko - middle 02.04.2021 02.04.2021 18:46
Kamila Špringlová- Tesla 46 Štafety Otrokovice 23.04.2017 23.04.2017 20:18
Marek Štěrba - USK 75 EYSOC 2021 RELAY 28.02.2021 03.03.2021 08:29
Martin Štrait - USK 12 Vlčí halíř 11.04.2020 11.04.2020 14:58
Vilda Štrait - USK 221 PSP Petřiny 04.05.2021 06.05.2021 13:32
Jitka Štraitová - USK 37 Vlčí halíř 11.04.2020 11.04.2020 15:11
Jolča Štraitová - USK 278 ŽA middle Cejle 09.05.2021 09.05.2021 21:24
Vojta Teringl 20 LOB Churáňov 17.01.2021 18.01.2021 17:06
Vendy Teringlová 41 Lidcina_vrstevnicovka 25.04.2021 25.04.2021 18:42
Štěpán Termer 0
Adam Titz - USK 88 volby postupů 02.05.2021 03.05.2021 11:44
Zuzka Uhrová - USK 2 KT Rakovnik - D21K 25.03.2018 25.03.2018 22:14
Matyáš Zakouřil - USK 212 Volby postupů 02.05.2021 02.05.2021 19:14
Vašek Zakouřil - USK 94 Perm 27.03.2021 27.03.2021 21:57
Helenka Zakouřilová - USK 36 Loko Tour E1 03.08.2019 11.08.2019 17:33
Klárka Zakouřilová - USK 104 Bor DOR Vrs 21.04.2021 23.04.2021 23:47

Naposledy komentované mapy 10 | 20 | 50 | vše

Jméno Mapa Počet komentářů Poslední komentář od Aktualizováno
Kačka Kučerová - USK USK Trenink 17-4 1 Vašek 19.04.2021 10:30
Kuba Kučera - USK USK trenink 17-4 1 Vašek 19.04.2021 10:24
Kuba Kučera - USK USK Trenink 17-4 1 Vašek 19.04.2021 10:22
Míša Ehlerová - USK seběhy 17-4 1 Vašek 19.04.2021 10:18
Markul Kodejšová - USK Seběh C 1 Vašek 19.04.2021 10:13
Markul Kodejšová - USK Seběh B 1 Vašek 19.04.2021 10:11
Markul Kodejšová - USK Seběh A 1 Vašek 19.04.2021 10:09
Míša Ehlerová - USK Dedina 14-4 1 Vašek 19.04.2021 10:07
Pája Malečková - USK Brdy B 1 Vašek 19.04.2021 10:00
Michal Blaha - USK PSP #2 centrum part2 1 Michal Blaha 12.04.2021 14:43